Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Варна, м-т Пчелина
87 990 €
172 093.48 лв.

(1 600 €, 3 129.33 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:30 на 29 април, 2026 год.
Обявата е посетена 237 пъти.
Площ:
55 m2
Етаж:
2-ри от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

ЕКСКЛУЗИВНО!!! ТУХЛА С АКТ 16!!! СТРАХОТНА ПАНОРАМА!!! Агенция Вики Хоум Ви предлага за продажба, апартамент с изложение ЮГ-ИЗТОК, състоящ се от дневен тракт с кухненски бокс спалня, комбиниран санитарен възел, коридор и тераса. Жилището се продава в състояние по БДС. Предлагаме и ПАРКОМЯСТО на цена от 13500 евро.
Особености
Тухла
Асансьор
Видео наблюдение
Контрол на достъпа
За контакт:
0875336088
Брокер:
Атанас Вълканов
0875336088
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ВИКИ ХОУМ
0875336088
ВИКИ ХОУМ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2016 г.
vikihome.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, ул.'Ангел Кънчев' 11, ет. партер
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Варна, м-т Пчелина
Обява: 1b177746222177304

87 990 €
172 093.48 лв.
История на цената
(1 600 €, 3 129.33 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, м-т Пчелина

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност